Kulüp Başkanının Hoşgeldiniz Mesajı

Uzun ve bir o kadar da yorucu geçen sürecin ardından tercihleriniz neticesinde üniversitemiz hukuk fakültesini kazandınız. Bazılarınız ikinci kez üniversite hayatına atılırken, bir diğeriniz ilk defa bu tecrübeyı edinecek olabilir. Uluslararası Hukuk Kulübü (BUHK) olarak bizim yegane amacımız hayatta bizden daha fazla yol katetmiş kişilerin engin tecrübelerinden yararlanmak, edindiğimiz tecrübeleri ise bir başkasıyla paylaşmaktır. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Aklınızda ki her türlü soruya cevap bulabilmek için sosyal medya hesaplarından BUHK destek birimine ya da aşağıda ki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. BUHK her şeyden önce bu fakültlenin öğrencileri için var.

Ayrıca web sitemiz üzerinden (beykentunihukuk.com) WhatsApp gruplarına katılmak için başvuruda bulunup, sınıf arkadaşlarınızla tanışabilir, sormak istediğiniz sorulara daha hızlı yanıt alabilirsiniz.

Son olarak BUHK’un bir aile olduğunu, ister katılımcı ister organizatör olarak kulüpte yer alabileceğinizi hatırlatmak isterim. Şimdiden aileye hoşgeldiniz.

2016-2017 Akademik Yılının BUHK başta olmak üzere herkes için başarı dolu bir yıl olması temennisiyle.

Tolunay AKAY

BUHK Başkanı

tolunayakay@beykentuhk.org