Değerli arkadaşlar,

Uluslararası Hukuk Kulübü (Beykent UHK), T.C Beykent Üniversitesi bünyesinde kurulmuş, faaliyetlerini Türkiye çapında organize eden sosyal bir öğrenci topluluğudur.

UHK’yi kurmamızda ki yegane amaç fakültemizde eğitim gören öğrencilerin rahat ve verimli bir eğitim hayatı geçirmelerini sağlamaktır.

2016-2017 Akademik Yılında faaliyetlerine başlayan Beykent UHK, salon etkinlikleri (konferans, panel, seminer vb.), mesleki geziler (Adliye Tecrübe Günleri, Hukuk Büro Ziyaretleri), kültürel geziler, sosyal sorumluluk projeleri gibi alanlarda bir yıl içerisinde 20’den fazla etkinliğe imza atarak büyük bir başarı elde etmiştir.

Beykent UHK 2017-2018 Akademik Yılı itibariyle 875 üyeye ulaşarak T.C Beykent Üniversitesi’nin en büyük öğrenci organizasyonlarından birisi haline gelmiş bulunmaktadır.

Beykent UHK, her şeyden önce öğrenciler için var. Bu nedenle yaptığımız etkinlikler hiç bir şekilde kar amacı gütmemektedir. Bu nedenle kulüp üyesi olmanız için ödemeniz gereken bir aidat ya da benzeri bir ücret bulunmamaktadır. Dileyen herkes Beykent UHK üyesi olabilir.

Öğrenciler için var olan bu topluluk, her daim öğrenci arz ve taleplerine elinden geldiğince destek olmaya çalışmaktadır. Örneğin kitap evleri ile yapılan indirimli kitap anlaşmaları, fakülte civarında ki kafeler ile yapılan Beykent UHK özel indirimleri, bu vizyon ile faaliyete geçirilen projelerdir.

Beykent UHK, her zaman, herhangi bir kriter aramaksızın üye kaydı kabul etmektedir. Sizlerde bu Beykent UHK’nin bir üyesi olmak için buraya tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca aktif bir Beykent UHK üyesi olup, projelere doğrudan katılabilirsiniz. Sizleri aramızda görmek bizi oldukça mutlu edecektir.

Beykent UHK veya fakülte ile ilgili olan her türlü soru, görüş ve iletinizi bizlere ulaştırırsanız yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Sevgi ve Saygılarımla

M. Tolunay Akay