3 Karar 1 Kahve

3 Karar 1 Kahve "Hukuk +1" programı kapsamında "Finans Hukuku Uygulamaları" dersini alan katılımcılara özel olarak hazırlanmış bir etkinliktir.

Başlama Zamanı

Mart 2, 2018

Bitiş Zamanı

Mayıs 25, 2018

Adres

QNB Finansbank Kristal Kule   Haritada göster

“Hukuk +1”  ileri  düzey  uygulama ve ihtisas programı kapsamında “Finans Hukuku Uygulamaları” dersini alan katılımcılara yönelik olan düzenlenen bu program size harika bir deneyim edinme fırsatı sunacak.

3 Karar 1 Kahve QNB Finansbank tarafından her cuma, banka avukatları arasında düzenlenen mahkeme içtihatlarını tartışma etkinliğidir. Beykent UHK olarak üyelerimize uygulamaya yönelik deneyimlerini arttırmak adına bu etkinliği yerinde gözlemleme imkanını sunuyoruz.

Etkinlik her cuma 15.30 – 16.30 saatleri arasında sene sonuna kadar düzenlenmeye devam edecektir. Kontenjan sınırlaması bulunduğu için tarafımıza gelen başvuruları, başvuru tarihine göre sıralayarak etkinliğe kabul edeceğiz.

Başvurusu onaylanan katılımcılara her hafta çarşamba günü bilgilendirme mesajı veya e postası gönderilecektir. Bu nedenle bir kere başvuru yapmanız kaydınızın alınması için yeterli olacaktır. Sıra kendisine gelen üye çeşitli mazeretler nedeniyle bu hakkından feragat ettiği takdirde başvuru listesinin en sonuna eklenecek olup sıranın kendisine tekrar gelmesini beklemelidir.

Bu etkinlik QNB Finansbank tarafından Beykent UHK’ye özel olarak tanınan bir imtiyaz olduğu için etkinliğin herhangi bir tarihte banka tarafından sonlandırılması her zaman ihtimal dahilindedir.

Verimli bir etkinlik olması dileğiyle.

 

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

BAŞVUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP